fbpx
Bağlama Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü, çift ağızlı büyülerden birisidir. Yapıldığı niyete göre ak veya kara büyü sınıfında yer alır. Ak büyü olabilmesi için evli çiftlerin daimi mutluluğu ve bağlarının kuvvetlenmesi için yapılır. Kara büyü sınıfında olduğunda ise aksi yönde, mutluluk ve bağların zayıflatması ve kopması maksadıyla yapılır. Hangi amaçla yapılmış olursa olsun, çok kuvvetli etkileri olan bir büyüdür. Kaşık büyüsünü tek başına yapılmaya kalkışmamak gerekir. Büyü bilmeyen bir kişi tarafından yapılmaya uğraşılması daha kötü sonuçlara sebep olabilir. Büyü adından anlaşıldığı gibi, kaşık ile yapılmaktadır.

Kaşık büyüsü çok çeşitli sebeplerden yaptırılabilir. Çiftlerin evliliklerinin kurtulması, iş hayatında yaşanan rekabet gücünün sonlandırılması, platonik aşkların karşılıklı duygu durumuna dönüşmesi, sevgililer arasındaki soğukluğun geçmesi, kısmeti açmak için yapılabilir.

Büyüler çağlar boyunca uygulanmak olan, sevdiğiyle birleşmek için yapılan uygulanan ritüellerdir. Her ne sebeple olursa olsun, yapılmasına karar verildiğinde konusunu uzmanı olan bir medyumdan yardım alınması gerekir. Hiçbir büyü tek başına evde yapılmaya çalışılmamalıdır. Büyü de etkisi çok yüksek olan büyülerden birisidir. Bildiğimiz boyutun dışında yaşayan varlıkların desteği ile yapıldığı için, konuyu bilmeyen bir kişi hatalı davrandığında ortaya çıkan büyüden farklı bir şey olabilir. Amaçların doğru belirlenmesi, büyü yapılacak kişilerin bilgilerinin doğru edinilmesi, ilmi bilgi ve doğuştan gelen özellikleri ile güçleri doğru kullanan bir medyum ile yapılan kaşık büyüsü istenilen etkiyi sağlamaya yetecektir.

Sizin için öneriliyor -> Büyü Yaptırmak İstiyorum

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

kasik buyusu yapan medyumlar

Kaşık büyüsünü yapmak için ilk olarak bu  büyüyü yapacak olan uygulayıcının,sessiz ve genelde insanlardan uzakta bir mekan bulması gerekir. Kaşık büyüsünü yapacak olan kişi,

 • bir adet kaşık
 • soğan ve sarımsak kabukları, incir ağacı sütü, ceviz yaprağı,
 • Kaşık büyüsü evli çiftlerin bağlarını kuvvetlendirmek amacıyla yapılması isteniyorsa kullanılacak kaşığın yeni alınmış, temiz olması,
 • Kaşık büyüsü evli çiftlerin aralarını açmak ve onları ayırmak amaçlı yapılacaksa kaşığın paslı, eski olması gerekmektedir.

Bu materyaller sağlandıktan sonra yapılacak ritüelde sıralı bir şekilde ilerlemelidir. Kaşık büyüsü mutluluk ve bağların kuvvetlenmesi adına gerçekleştirildiğinde ömür boyu sürer. Kaşık büyüsünü uygulayacak kişi havas ilmi ve hüddam ile büyüyü kadim geleneklerin ışığında tamamlar. Ritüelin akışı şu şekilde gerçekleşir.

 • Evli çifte ait ortak karede bulundukları fotoğrafları,
 • Evli çiftin ayrı ayrı anne isimleri,
 • Evli çiftin doğum tarihleri ve evlilik tarihleri
 • Çiftin ortak karede yer aldıkları resmin boş bir bölgesine çifte ait bilgiler özel mürekkep ile yazılır, resimde kadın ve erkeğin tam orta bölüme evlendikleri tarih işlenir.
 • Kaşık büyüsü iki kaşığın birbirine bağlanmasıyla yapılır. Kaşıkların yönü burada önemlidir.
 • Kaşık büyüsünde kaşıklara çiftlerin isimleri ve anne isimleri yazılır,
 • Ceviz yaprağı ve çam sakızı ısıtılarak evli çiftin ortak göründükleri resmin üzerine yapıştırılır.
 • İncir ağacı sütünün içerisinde Sarımsak , soğan kabukları yakılır büyü kasesi içinde külleri karıştırılır.
 • Genelde tahta kaşıkların tercih edildiği kaşık büyüsünde dua, tılsım veya havasla büyü uygulanır
 • Çiftlerin fotoğrafları temiz bir kaşığa sarılır, beyaz bir bez parçası ile sıkıca sarılarak soğan ve sarımsak kabuklarının külleri ile karışmış olan incir ağacı sütünün içinde 24 saat boyunca bekletilir. 24 saat sonra ise fotoğraf çıkarılıp kurutulduktan sonra etrafı korunacak şekilde sarılarak daha önce çok mutlu olan vefat etmiş çiftin mezarlarına yakın bir yere gömülür. Böylelikle kaşık büyüsü tamamlanmış olur.
 • Çiftleri birbirinden uzaklaştırmak ,ayırmak için yapılan kaşık büyüsünde, kaşıkların yönü birbirine ters durur. Mutluluk ve birleşmek için yapılan kaşık büyüsünde kaşıklar birbirine bakar.

Kaşık Büyüsü Etkileri Nelerdir?

kaşık büyüsü nedir

Kaşık büyüsünü yaptırmak isteyen kişinin, uygulama öncesinde ne istediğine ve hangi niyetle büyü yaptırmak istediğine karar vermesi  gerekir. Yapılacak büyünün etkisi, mezara gömme işlemi yapıldıktan sonra başlar. Kaşık büyüsü bozulmazsa mutlulukları da mezara kadar devam eder.

 • Aşk adına yapıldığında çiftler arasındaki sevgi ve gönül bağı kuvvetlenir.
 • Yaşanan sorunlar varsa bertaraf olur.
 • Kaşık büyüsü yapılmadan önce sevgi bağında zedelenme varsa kaybolur
 • Kişiler akıl ve yürek olarak birbirlerine tekrar bağlanır.
 • Kaşık büyüsü etkisinde olan kişiler rüyalarında bile birbirini görürler.
 • Aşkın tekrar güçlenmesi manevi hayatlarına zenginlik katar.
 • Kötü niyetle yapılan kaşık büyüsünde, hiddet, öfke,depresyon durumları gözlemlenir.
 • Çiftler arasında huzursuzluk yaşanmaz.

Kaşık büyüsü aşk ve sevginin bağlanması adına yapılmış olsa bile, yapacak olan kişinin bu konuda tecrübeli ve ilmi bilgilere sahip olması gerekmektedir. Ritüeller gereği evde tek başına uygulanacak nitelikte bir büyü değildir. Kadim büyü kitaplarında olan tılsımları okuyabilmek ve ona uygun işlemleri yapabilmek kolay bir işlem değildir. Kaşık büyüsünün etkilerini gösterip amacına uygun sonuçlanabilmesi için havas ilmini bilen medyumlar ile çalışılması gerekmektedir. Ruhani varlıkların enerjileriyle güçlenen büyüler, bozulmadığı sürece etkilerini ömür boyu devam ettirir.

Sizin için öneriliyor -> Papaz Büyüsü Nedir?

Kaşık Büyüsü Kaç Günde Tutar?

kaşık büyüsü gizli büyü

Kaşık Büyüsü  doğru bir uygulama ile yapıldığı takdirde, gömüldüğü andan itibaren 16 gün içinde etkilerini gösterir; 61 gün içinde tam istenen sonuç alınır. Aşk adına yapılan büyüler genel olarak daha hızlı sonuç verir. Evrende olumlu duygu ve düşüncelerin gerçekleşmesi daha kolay yaşanmaktadır. Metafizik, ezoterik, tılsımlı bütün öğretilerde aşk  kutsal tutulan bir duygudur. Kaşık büyüsü olumlu ve aşk adına duyulan hislerle gerçekleştirildiğinde, büyünün tutması kısa, sürekliliği çok uzundur.

Kaşık büyüsü en etkili aşk  ve bağlama büyülerinden biridir. Yapıldığında kaşıklara yazılan tılsımlar ve kaşıkların birbirine bağlanış şekli, büyünün hangi amaçla yapıldığının göstergesidir. Ruhani varlıkların yardımıyla gerçekleşen bu büyüyü yaptıran kişinin eşine karşı gerçek bir aşk duyması gerekir. Böyle güçlü bir enerji ile güçlenen bağlama ve aşk büyüleri olumlu bir amaç için yapıldığında mutlu ve huzurlu bir hayat devamlılığı sağlanır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulmaktadır?

kaşık büyüsü

Kaşık büyüsü gömülerek yapılan bir büyüdür.  Bu sebepten büyüyü bozmak çok kolay değildir. Kaşık büyüsü iki taraflı yapılabilen bir büyü çeşididir. İyi niyetle yapılabildiği gibi, kötü niyet de yapılabilir. Bazen insanın istememesine rağmen yaptırılan büyü de bulunur. Bu durum fark edilmişse büyüyü bozdurmak için yine uzman bir medyumdan destek almak en doğru davranıştır.

Gömülerek bekleyen bir büyü olduğu için bozulabilmesi için gömüldüğü yerden çıkartılıp yakılması gerekir. Bu yapılırken okunması gereken dualar ve uygulamaya dayalı kurallar bulunur. Bozma işlemi için büyüyü yapan kişiyi bulmak ve bozmasını istemek daha doğru olabilir. Büyü bozma işlemi yapılırken, büyü aslında direnç kazanabilir. Bu direnç ise olmasını istemediğimiz sonuçlara meydan verebilir.

Tüm büyülerde olduğu gibi büyü de bozulabilir. Felak ve Nas sureleri büyü etkisini kaldırabilecek başlıca dualardır. Kur’an-ı Kerim’den okunan ayetler, Esma-ül Hüsna büyünün  bozulması sağlanır. Bu dualar ile kaşık büyüsünün etkisi  geçer. Büyüler kişilerin iradesine hükmettiği için uygulanması çok da istenen yöntemlerden değildir. Fakat burada işlemi yapacak olan kişiler, büyü yaptırmak isteyen kişinin niyetine göre davranabilir.

Güvenilir Hocalar Kimler?

Yazılarımıza yorum yapmayı unutmayın. Sorularınızı yorumlara yazarsanız uzman medyumlar sizlerin sorularınızı cevaplayacaktır. Yazılarımızı sosyal medyada paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

wp-puzzle.com logo

Başa dön tuşu