fbpx
Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Bazen hayat öyle bir noktaya getirir ki, eş, sevgili, arkadaşlarla ayrılıklar yaşanır. Bu ayrılıklar bazı durumlarda doğal gibi görünebilir, bazen de isteğimiz dışında uygulamalar etkilemiş olabilir. işte isteğimiz dışında yaşanan bu ayrılıkları sona erdirmek için yapılan büyü işlemlerine geri getirme büyüsü diyoruz. Büyü aşk için yapıldığında, bağlama gibi geri getirmede de mümkün olabilmekte. Büyü geleneklerine hakim, ilim sahibi ve duru görü yeteneklerine sahip, doğuştan bu meziyetleri taşıyan bir uygulayıcı ile amacınıza ulaşabilirsiniz. Özellikle evlilik içinde yaşanan ayrılıklar her türlü dengemizi bozabilir. Manevi olarak yaşanılan bu kayıpları tekrar kazanmak  geri getirme büyüsü ile yapılabilir.

Kısaca şu şekilde söyleyebiliriz ki karşılıklı veya tek taraflı bir karala yaşanılan ayrılıkları sonlandırmak için geri getirme büyüsü yapılır. Fakat bu da diğer büyü çeşitleri gibi uzman bir kişi tarafından yapılmalıdır. Kadim tılsımlar, büyü sözleri ve uygulamalar doğru bir şekilde yapılmazsa sonuç istenildiği gibi olmaz. Amaçlarının doğru anlaşılması ve uygulanması için güvenilir bir uygulayıcı ile bu işlemlerin yapıldığına kesinlikle inanmalıyız. Geri getirme büyüsü yapılırken ruhsal boyuttaki yaşayan varlıklardan yardım alınır. Hüddam ve cinlerle ilişkisi olan kişilerin yaptıkları geri getirme büyüleri mutlaka istenilen sonucun oluşmasını sağlar. Doğa üstü varlıkların büyü üzerinde kesinlik kazandırma yetenekleri bulunur. Bu yüzden her türlü büyü gibi, büyüde de bizlere yardımcı olacak kişinin bu boyutlara ulaşabilme yeteneği olmalıdır.

Giden Eşi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Evli veya sevgili olmak, birlikte olduğunuz kişiyi seviyor ve birlikteliğinize değer veriyorsunuz. Bir gün hiç anlamadığınız bir nedenden dolayı eşiniz evi terk edebilir. Bu insanın çaresiz, üzgün ve mutsuz hissetmesini sağlayacak bir etkidir. Bu çaresizlikle birlikte, eşin veya sevgilinin evine geri dönmesini sağlayacak mistik güçler  yardımcımız olacaktır. Giden eşi büyü için hazırlanan tılsımlı dualar ve kadim gelenekler ile birleştirilen ritüellerle uygulama yapılır.

Büyü ilmi asırlara dayalı ve gizli bir şekilde öğretilen ritüellere dayanır. Geri getirme büyüsü de bu öğretilerden eğitilerek gelen kişilerce yapılabilir. İnsanların sevdikleriyle tekrar mutlu hayatlarına dönebilmek için uygulanacak etkili bir yoldur. Bu işlemde kullanılan dualar, malzemeler ve yöntem uygulanırken inançlı, sabırlı olmak çok büyük bir önem taşır. Büyü nasıl yapılır, aşamaları şu şekilde ilerlemektedir,

 • Niyet çok önemlidir. Geri getirme büyüsü giden eş veya sevgili için uygulanır, öncelikle iyi niyetlerle geri dönmesini istemeliyiz.
 • Geri getirme büyüsü uygulanırken, dönmesini istediğiniz kişinin annesinin ve kendi adı anmalısınız,
 • Kuran-ı Kerim ayetleri olan Felak, Nas ve Ayet el Kürsi her biri 7 kez okunur.
 • 7 iplik alınır ve her bir ipe tek tek 1006 kere “Ya Vedud” esması okunur.
 • Bu işlemlerden sonra kuru incir ortasına delik açıp, okunan ipleri incire geri dönmesini niyet ederek geçirin. İplikleri düğümleyin.
 • En son balkon veya giriş kapısına asın.

Elbette bu işlemler konunun uzmanı birisi tarafından daha geniş ritüeller ile tamamlanır. Kadim büyü kitaplarında yer alan bilgilere sahip olmak, geri getirme büyüsünün kalıcı ve etkili olmasını sağlayacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Etkileri

giden eşi geri getirme büyüsü

Geri getirme büyüsü çok hızlı etki eden bir uygulamadır. İyi ve doğru olana niyet edilerek yapıldığında eşler arasındaki huzursuzluk ve kaçış biter. Ayrılan kişi geri getirme büyüsü etkisini gösterdiği anda, geriye dönmek için çalışır. Uygulanan ayinler ve okunan dualar olumlu sonuçlanarak, eve dönüşü hızlandırır. Bundan sonra ayrılmak ve tekrar gitmek büyü kaldırılana kadar mümkün değildir.

 • Geri getirme büyüsü sonrasında çiftler arasında eski mutluluk ve muhabbet tekrar sağlanır.
 • Geri getirme büyüsü uygulandıktan sonra giden kişi daha önceki olumsuzlukları artık düşünmez.
 • Giden kişinin neden gittiği tamamen unutulur. Geri döndürme büyüsü ile dönen kişi kendi özgür düşünceleriyle geldiğine inanır.
 • Arada tekrar yoğun bir sevgi bağı kurulur. Geri getirme büyüsünün uygulanması için mutlaka ayrılık olmasını beklemeye gerek yoktur.
 • Geri getirme büyüsü aile içinde gerginlik, mutsuzluk kavramları ağır basmaya başladıysa da yapılabilir.
 • Bu işlemi yapan kişi geri getirme büyüsünün etkili olması için doğa üstü varlıklardan destek alacaktır. Bu canlıların yarattığı etki ile vesvese ve kuruntular başlar, ancak geri dönüş tamamlandığında bunlar sona erer.
 • Geri döndürme büyüsüne maruz kalan kişi bu düşünceleri değiştiremez yok edemez.

Unutmayalım ki bizler mutluluğumuz için denediğimiz her yolda iyi niyet taşımalıyız. En önemli nokta olumlu yönde yapılacak olan geri döndürme büyüsünün konusu hakkında bilgili kişi tarafından yapılması gerekliliğidir.

Geri Getirme Büyüsü Duası

geri getirme büyüsü medyumlar

Geri getirme büyüsü duası aynı zamanda çevirgel duası olarak bilinir. Özellikle kadınların okuduğu ve 14. Yüzyıldan beri sürdürüldüğüne inanılır. İçinde ayet ve esmalar bulunur. Türkçe okunan bir duadır. Ayrılan eşler, evden ayrılan çocukların dönmeleri için geri getirme duası okunur ve eski kaynaklarda yer alır. Duanın içeriği Allahın isimlerini anarak yüceliğini anlatmak ve yine onun yarımıyla kayıplarına kavuşmak dileğidir. Dört bölümden oluşan geri getirme duası Duha Suresi, Allahın isimlerinden olan Ya Vedud, Ya Mucip, Ya Cami, Ya Latif anılır, arzu dile getirilir ve Rum Suresi 21.ayeti kelimesi ve Fatiha Suresi okunarak tamamlanır.

Geri döndürme büyüsü için yapılan dua 7 gece boyunca okunmalıdır. Genelde Cuma günleri okunmaya başlanır, bu arada geri dönen olması halinde dualar kesilmemeli ve süresi tamamlanarak okunması sürdürülmelidir. Çevirgel duası olarak bilinen bu dilek duası kadim geleneklere dayalı bir duadır. Sessiz ve inançlı bir şekilde, yatsı namazından sonra eda edilmesi uygundur. Bunu yapacak olan kişinin kendisini doğru bir şekilde duaya vermesi, etkisinin daha hızlı göstermesini sağlayacaktır. Gideni geri getirme duasının daha hızlı etki edebilmesi için bilinçli bir kişi tarafından yapılması gerekmektedir.

Sevgiliyi Büyü ile Geri Getirmek

geri getirme büyüsü yapan medyumlar kimdir

İnsanın sevdiği tarafından bırakılarak gidişi en büyük acılardan biridir. Bu acının önüne geçmek ve giden sevgiliyi geri getirmek mümkün. Büyü dünyası bize bu konuda yardımcı olabilir. Zamanın bilinen en eski ve etkili yöntemlerinden biri olan geri döndürme büyüsü ile bu acıyı sonlandırmak için dikkat etmemiz gereken tek şey; konusunu geçmişinden gününe taşıyabilen, doğaüstü güçlere hakim bir uzman ile bir araya gelmek. Sevgili veya eş hayatımızın en önemli değerleridir. Belki de başka bir büyünün etkisiyle uzaklaşmış ve hayatını geride bırakmış olabilir. Bunu anlayarak tekrar geri dönmesini sağlayabiliriz.

Amacın sevgi birliğinin sarsılan yerlerini onarmak; bu olumsuzlukları yok ederek  tekrar mutlu bir hayata dönebilmek olduğu noktada yapılan uygulamalar olumlu sonuç verir. Bu kadın veya erkek için de yapılır. Terk edenin geri dönmesi için, sevgiliyi geri döndürme büyüsünü kullanabilirsiniz. Büyü geleneklerine ve ilmine vakıf bir uygulayıcının yardımıyla yedi gün içinde yapılan sevgiliyi geri döndürme büyüsü etkili olacak ve niyetiniz gerçekleşecektir.

Gideni Geri Getirme Büyüleri

Büyük bir aşk ile birlikte olduğunuz kişi artık gitmeye çalışıyor ve hatta gidiyorsa bunu durdurmak isteriz. Bu seven insanların karşılaşmaktan en çok korktukları konuların başında gelir. Eğer bu olay ile karşılaşılmışsa yardım istemek sakıncalı bir durum değildir. Bu durumda gideni büyü için bilgi ve deneyimi yüksek olan birisinden yarım alınabilir. Büyü yapmak ve istenen sonuca ulaşmak için kesin olan şey ilmi bilgisi olan kişi ile çalışmaktır.

Gideni büyü büyük etkileri olan bir büyüdür. Gidenin ayrılığı için yapılan bir büyü varsa bunun da ortaya çıkmasını sağlar. Doğal olmayan bir ayrılık yaşanıyorsa kötü bir büyü etkisinde bile olmak mümkündür. Bunu öğrenebilmek ve etkisini yok etmek için de büyü ilmine sahip kişilerle iletişime geçilmelidir. Kara büyü kullanılarak mutluluğunuz karartılmışsa, gerçek bir büyü ile bu karanlığı yok edebilirsiniz. Geri dönen kişi neden gittiğini hatırlamayacak ve aile birliği korunmuş olacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Belirtileri

terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü

Geri getirme büyüsü genelde kadınlar tarafından, evden ayrılan eşin dönmesi için yapılır. Sevginin devamlılığı amaç edilir. Terk eden kişinin geri dönmesi , gitmeyi düşünen içinse bu düşüncenin yok olması için yapılan beyaz büyülerdendir. Çok hızlı bir şekilde etkisini gösterir. İnanç ve bunu yapan kişinin bilgileri sayesinde sorunlar ortadan kalkar.

Geri getirme büyüsünün etkilerini şu şekilde sıralamak mümkündür,

 • Geri getirme büyüsü etkisi altına giren kişi geri döner, büyük bir aşk ve bağlılık hissi içine girer,
 • Geri getirme büyüsü yapılan kişi neden gittiğini hatırlamaz ve gündeme getirmez,
 • Büyüyü yaptıran kişi değişikliklerin farkındadır.
 • Aile içi yaşanan sorunlar çözüme kavuşur,
 • Ayrılık yaşanan ilişki öncekinden daha olumlu bir hale döner.
 • Geri getirme büyüsü uygulanan kişi gece gündüz ayrıldığı eşini düşünür ve sesini duyar hale gelir. Bu rahatsız edici bir hal aldığında evine döner.
 • Geri getirme büyüsü ile gidenin rüyalarında ayrılan eş, ev görülmeye başlar.

Kötü niyet taşımadan yapılan geri döndürme büyüsü, kişilerin acı çekmesine engel olarak tekrar mutluluklarına kavuşmasını sağlar.

TIKLA -> Bağlama Büyüsü Nedir?

En Hızlı Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsünün en hızlı şekilde etki edebilmesi için, büyüyü uygulayacak kişinin özel yeteneklere sahip olması gerekmektedir. Havas ilmi, vefk, hüddam, diğer boyutlarda yaşayan varlıklarla iletişim halinde olabilmelidir. Kadim büyü kitaplarında yer alan tılsımları herkes kullanamaz. Bu büyünün her çeşidinde vazgeçilmez kuraldır. Büyüden iyi sonuç alabilmenin yolu bu meziyetlere tam şekilde sahip olmaktır. Aksi halde tersi sonuçlar alınır.

Evlerinden ve sevdiklerinden ayrılan kişi kötü niyetli başka bir büyü etkisinde değilse, sonuçlar 7 gün içinde alınır. Bu 40 güne kadar da devam edebilir. Giden kişi ev veya eşten ne kadar uzaklaşmışsa büyünün etkisi o kadar geç görülebilir. Ancak geri gideni döndürme büyüsü bir hafta içinde mutlaka etkisini gösterir.

3 Günde Gideni Geri Getirme Büyüsü

Sevginin ne kadar önemli olduğu hayatımızın bir gerçeği. Herke bir eşe ve onun verebileceklerine ihtiyaç duyar. İnşa ettiğimiz mutluluk bir anda bozulmaya ve ayrılığa varmışsa yolumuz büyülerden geçebilir. Bazı gideni geri getirme büyüleri 3 gün gibi kısa bir sürede etkisini gösterir.

Geri getirme büyüsünün etkili  sonuca ulaşabilmesi için doğru kavramların uygulanması, giden kişinin başka bir büyü etkisinde olmaması gerekir. Tılsım ve kadim gelenekleri kullanabilen  kişilerce yapıldığında geri getirme büyüsü en hızlı şekilde etki gösterir ve ayrılıklar sona erer.  Bilinçli ve profesyonel bir destek almak gelecekteki mutluluğunuzu sağlamlaştırmak için gerekli olabilir. Giden kişinin kendisine ait bir eşyasına büyülü tılsımlar ve geri döndürme duası okunarak gerçekleşen ritüel ile tamamlanır. Bu yaklaşık bir hafta sürecek ayin düzenidir. Üçüncü günde kişi geri döner, ancak ayin tam zamanında bitirilmelidir. Böylelikle etkisi kalıcı olur.

En Tesirli Gideni Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüleri doğru bir şekilde yapılırsa çok hızlı etki eder. Evden ayrılan kişinin dönmesini sağlayan bu etkili yol için doğru adımlar takip edilmelidir. Duaların ve ritüellerin faydalı olmasında uzman kişiler önemli rol oynar.

En etkili şekilde yapılan dualarda tılsımlı sözler önemlidir. Kişinin resmi, bir eşyası veya kıyafeti kullanılarak yapılan dualar karanlık bir oda ve sessizlik içinde icra edilir. Bu sayede büyü daha hızlı bir şekilde etki eder. Ayrılığın sona ermesi adına yapılan bu işlemler ailelerin huzurlu mutluluklarına tekrar kavuşmalarını sağlamaktadır. Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra 3 gün içinde etkileri görülmeye başlanır, bu şekilde ilişkiler tekrar yoluna girer. Büyü, diğer büyüler gibi sır olarak saklanmalıdır. Etkisini devamlı gösterebilmesi için dikkat ederek bu konu kimseyle paylaşılmamalıdır. Büyünün etkileri uzun sürelidir. Ancak bu süre sona erdiğinde kişi üzerindeki etkisi de biter. Kişi yine ayrılmak ve gitmek isteyebilir. Kendi iradesine geçen zihin bunu istemeden geri getirme büyüsü yeniletilmelidir. Bunu yapmak için ilk defa büyü yapan kişiye başvurulmalıdır. Aksi halde işlem başarılı olmaz. Geri döndürme büyüsünün tekrar yenilenmesini hiçbir zaman kendiniz denememelisiniz.

TIKLA -> Papaz Büyüsü Nedir?

Geri Getirme Büyüsü Yaptıranlar

Hayatındaki en önemli kişileri hızla kaybeden veya kaybetme tehlikesi yaşayan kişiler geri getirme büyüsü yaptırabilir. Ayrılık yaşanması acı  bir duygudur. Kavgalar eşliğinde yaşanan ayrılıklar çok daha da zordur. Aile hayatlarına olumsuz etkileri olan bu durumları geri çevirmek büyü kullanarak mümkündür. Bazen eşler birden bire ayrılık yaşarlar. Geri gelmesini istediğimiz kişinin bununla ilgili mücadelesi bulunuyorsa. Doğru kişilerle yapılacak, doğru ritüellerle büyü yapılarak birliktelikler tekrar  sağlanabilir. Bu işlem sadece giden için değil de, bunu düşünen, olumsuz alışkanlıklar geliştiren kişilere de yapılabilir. Geri getirme büyülerine genelde kadınlar başvurur. Anneler evlatlarının evden ayrılmasına engellemek için, eşler ve sevgililer ise birlikte huzurlu ve mutlu yaşayabilmek  için yaptırırlar. Bu işlem için mutlaka uzman kişiyi bulmak gerekir.

Dualar ve tılsımlar yanlış yapıldığında sonuçlar istenilenin dışında gerçekleşebilir. Büyü sırlarla dolu bir dünyadır. Bu dünya da herkes yetkin değildir. Yapılan işlemlerin olumlu sonuç vermesini isteyenler, kendi başına bunları yapmayı denememelidir. Geri getirme büyüsü yaptıranlar genel olarak sevdiklerinin dönmesini istedikleri için çabalar.  İsyanın önüne geçerek, çocukların dışarıya yönelmelerinin engellenmesini sağlayabilirler. Burada amaç her zaman iyi bir niyet taşımalıdır. Bu niyetle yapılan büyü daha etkin, daha hızlı ve daha doğru sonuçlar getirir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Biten bir ilişkinin ardından uygulanan geri getirme büyüsü ile, ilişkiyi bitiren kişi geri dönme arzusu duymaya başlar. Bu aşamalardan oluşan bir deneyimdir. Büyüye maruz kalan kişinin kırılma noktası geçildiğinde geri getirme büyüsü etkisini göstermeye başlar.

Eğer ki geri getirme büyüsü etkisini göstermeye başladıysa,

 • Ayrılan kişi evine hızlıca geri döner.
 • Kişiler arasındaki olumsuz iletişim kesilir ve muhabbet artar.
 • Sevgili, eş veya evlat sürekli büyüyü yaptıran kişiyi düşünmeye ve ulaşmaya çalışır.
 • Davranışları gidişindeki gibi değildir, duygu ve düşünceleri tamamen değişmiştir; ayrıldığı zamanı hatırlamadan geri döner.
 • Çiftler kavga etmeyi bırakır ve mutlu olmaya başlarlar.
 • Geri getirme büyüsü yaptıran kişi aşk acısı çekmekten kurtulur.
 • Farklı engellerden dolayı birleşme olmuyorsa, bu engeller geri getirme büyüsü ile çözülür.
 • Çiftlerin yeni hali gözle görülür şekilde gelişir ve örnek alınır hale gelir.

Bu aynı zamanda yeni gittiği yeri terk edeceği anlamı da taşımaktadır. Kötü niyetle yapılan başka bir büyü olmadığı sürece çok hızlı bir şekilde eski hayatına dönüş başlayacaktır. Geri getirme büyüsü, diğer büyüler gibi çok güçlü ve etkilidir. Büyünün eski tarihlerden beri uygulandığını ve insanlar üzerinde olumlu düşünceler ile uygulandığında çok güzel sonuçlar alındığını biliyoruz. Bu ilim ve yeteneklere sahip bir uygulayıcı ile devam edildiğinde sıkıntıların sona ereceği kesindir.

TIKLA -> Aşk Büyüsü Nedir?

Geri Getirme Büyüsü Tarifi

Gideni geri getirme büyüsünün yapılabilmesi için bazı gerekli şartları vardır. Bu dua ve tılsımlı sözcüklerle uygulanabilir. Kişinin öncelikli olarak buna kalben inanması ve iyi niyet taşıması gereklidir. Gidenin geri dönmesi için okunacak dualar için şunların yapılması tavsiye edilir,

 • Niyet ederek abdest alarak iki rekat namaz kılınmalı ve tüm kötü düşüncelerden arınmalı
 • Namaz ardından tövbe, Salavat-ı Şerif ve Kelimeyi Tevhid okunmalıdır. Bunlar 10 ar kez tekrarlanmalıdır.
 • Çevirgel duası okunmalıdır.
 • Bu dualar sessizce ve kalpten okunmalı ve 3 kez İhlas ve 1 kez Fatiha sureleri okunarak tamamlanmalı.

Bu adımların sonrasında giden kişinin geri dönmesi için niyet edilip, olumlu düşünceler geliştirilmeli. Duaların okunması için ilk yatsı namazı ki bunun Cuma gecesi olması tavsiye edilmektedir. Daha sonra 21 gün boyunca dualar tekrar edilmeli ve ritüel tamamlanmalıdır.

Elbette bu uygulamaları evde yapmak çok doğru bir hareket değildir. Büyü ancak bununla ilgili gerekli süreçleri tamamlamış kişilerce yapıldığında etkili olur. Büyü insanın doğrudan maruz kalacağı bir uygulama olduğu için, duaların, tılsımların doğru telaffuzu bile çok önemlidir. İşte bu yüzden geri getirme büyüsü için kuralların ve ortamın oluşturulması evlerde uygun değildir. Mutlak bir sessizlik ve uhrevi bir dinginlik gerektirir. Derin bir ilmi bilgi sahibi değilseniz katiyen tek başına deneyerek huzursuz olmamalısınız. Sevdiği kişiye tekrar kavuşmak düşüncesi çok güzeldir. Bu heyecanla yapılacak yanlış bir eylem akla gelmeyecek bir durum yaratabilir. Bu yüzden tekrarlamak gerekir ki, bu uygulamalar belli bir derin bilgi ve tecrübeye dayalı, ruhsal boyutlarda iletişim yeteneği taşıyan kişiler ile ilerlemelidir. Bu uygulamada dikkat edilmesi gereken kurallar vardır.

 • Geri getirme büyüsü yapılan kişi ile ritüeller tamamlanana kadar temas kurulmamalıdır.
 • Yapılması gereken tüm ritüeller eksiksiz tamamlanmalıdır.
 • Başka kişilere geri getirme büyüsü yapıldığına dair bilgi verilmemelidir.
 • Kim için  büyü7 istenildiği mutlaka uygulamayı yapan kişiye söylenmelidir.

Gideni Geri Getiren Medyumlar

Büyülerin dünyası her zaman insanları etkilemeye devam edecektir. İyilik ve güzel niyetlerle yapıldığında kişilerin aile huzuru, bereket ve servetleri, hayata bakışları değişecek ve güzelleşecektir. İşte bu yüzden huzurun olduğu, vesvesenin yaşanmadığı bir hayat sürmenin ne kadar değerli olduğunu bilmeliyiz. Kötü niyetlerle karşılaşıp, elimizdekileri kaybetme olasılığı oluştuğunda; yardımcı olabilecek kişilerle bir araya gelmek çok da yanlış olmayacaktır. Burada uygulamayı yapacak olan insanın kadim geleneklere sahip, ilmi mertebesi yüksek olmasını bilmek ve ona göre yardım talep edebilmek çok büyük önem oluşturur.

Güvenilir Hocalar Kimler?

Yazılarımıza yorum yapmayı unutmayın. Sorularınızı yorumlara yazarsanız uzman medyumlar sizlerin sorularınızı cevaplayacaktır. Yazılarımızı sosyal medyada paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

wp-puzzle.com logo

Başa dön tuşu