fbpx

Kara Büyü

Kara büyü, yaradan tarafından yasaklanmış ancak oldukça etkili olan büyü tekniklerine verilen isimdir. Kara büyü yapan kişi dünyevi varlıklar ile iletişime geçer ve takas yolu ile işlemlerini yaptırırlar. Bu varlıklardan bazılarını hüddam ile elde edinebilirsiniz.

Rahmani yöntemler yetersiz kaldığında başvurulabilecek bu büyü yöntemini ancak ve ancak büyü konusunda uzmanlaşmış kişiler yapmalıdır. Büyü yapmadan önce yazılan her şeyi tüm detaylarıyla okuduğunuzdan ve anladığınızdan emin olun. Aksi taktirde istemediğiniz sonuçlar doğabilir. Bu sonuçlar musallat dadanması ve talihsizler olarak özetlenebilir. Eğer yaptırmak istediğiniz işlemi risksiz bir şekilde tamamlamak istiyorsanız, bu konuda uzmanlaşmış kişilerden destek almanızı önemle rica ederiz.

Büyü ile uğraşan kimseler, hayatlarını bu ilime adamıştırlar ve yaşanabilecek her türlü aksilikte önlem almayı bilebileceklerdir. Bu sebeple uzman oldukları konularda sizlere destek vermekten çekinmeyeceklerdir. Her şeyden önce bu konuda uzman olmak en önemli konudur.

Kara Büyü Büyünün Etkileri

Başarılı bir kara büyü insan ruh ve fiziksel sağlığı için oldukça tehlikeli olabilmektedir. Büyünün aşamaları tamamlanmasının ardından, etki altına giren kişi üzerinde ruhsal anlamda ve akıl sağlığıyla ilgili problemler ve yan etkiler ortaya çıkabilmektedir. Bir başka belirtilen yan etki ise aşırı agresif tutum, kendisine ve çevresinde bulunan insanlara karşı tahammül sınırının düştüğü ve fiziksel şiddete varana kadar zarar verebileceği ön görülmektedir.

Kara büyü etkisi altında kalan kişi bunalımlı bir ruh haline dönüşebilmektedir. Bu sebeple son çare olarak düşenebileceğiniz bu tekniği yıldızı düşük kişiler üzerinde gerçekleştirilmesi ciddi yan etkiler ve istenilen etki dışında sonuçlara sebep olabilmektedir. Lütfen bu büyü ritüellerini uzman medyumlar ve güvenilir medyumlar tarafından yapıldığına emin olun.

Büyü hakkında merak ettiğiniz her şeyi aşağıdaki yazılarda bulabilirsiniz. Sorularınız ve tecrübelerini yazılarımızda bulunan yorum kısımlarına yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu