fbpx
Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Medyum

Bağlama büyüsü birbirleriyle sorun yaşayan çiftlerin aralarındaki aşk ve muhabbeti tekrar geri kazanmaya yönelik yapılan bir aşk büyüsüdür. Evli çiftlerin mutluluklarının geri gelmesi ve aşkın güçlenmesi amacıyla yapılır. Zedelenen eş ilişkilerinde kişi büyüyü yaptıran kişiye karşı eski aşk ve bağlılık hislerini besler.

Bağlama büyüsü giden bir kişiyi geri, getirmek için de yapılmaktadır. Uzaklaşan çiftlerin barışması ve mutluluklarına kavuşması için iyi niyetlerle yapılmaktadır.

Büyü yapmak belli ilimleri çok iyi kullanmayı gerektirir. Eğer uygulama konusunda yardım aldığınız kişi bu bilgileri doğru kullanamıyorsa yapmak istediğiniz işlem tersine sonuç verebilir. Bağlama Büyüsü nedir sorusunda amacı belirlemek, sorunun cevabını da beraberinde getirecektir. Bağlama büyüsü tam anlamıyla şu amaçlarla yapılır.

Eşler arasında oluşan ayrılıkların giderilmesi, evden uzaklaşan kadın veya erkeğin evine döndürülmesi, kavga eden eşler arasında ilişkinin düzelmesi, aşkın güçlendirilmesi, ayrılık tehlikesini uzaklaştırmak için uygulanmaktadır.

Elbette bağlama büyüsü kötü amaçlar için de yapılabilir, bunlardan mümkün olduğunca kaçınmak daha doğrudur. Her büyünün amaca yönelik sonuçları olduğunu unutmamalıyız.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

papaz büyüsü ile eş aşık etme

Bağlama büyüsü kişileri hedef alarak yapılır. Kişinin ailesiyle olan soğukluk, kavga, aşkın bitmesi gibi süreçler yaşanıyorsa başvurulan yöntemlerden biridir. Bu durum yaşanıyorsa bağlama büyüsü nasıl yapılır konusunu araştırmaya başlayabiliriz.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevaplarını bulmak için öncelikle konuyu bilmemiz gerekir. Evlilik ilişkisi içinde olduğumuz veya olmadığımız kişilere karşı duyguları kontrol altına alarak bağlama büyüsü yapılır. Gönül birlikteliğinin tekrar sağlanması burada asıl amaçtır. Bu konuda yardım almak için daha önce bu uygulamaları yapan bir kişi bulabilmek önemlidir.

Genel olarak bağlama büyüsünün nasıl yapıldığına bir bakalım,

 1. Bağlama büyüsünün yapılacağı kişi, aile belirlenir ve gerekli bilgiler verilir.
 2. Kişiler arasında ki bağın ne olduğu iyice bilinmelidir. Evli veya aşk bağı bulunması durumu belirtilmelidir.
 • Niyet burada çok önemli olduğu için doğru bir şekilde anlatılmalıdır.
 1. Beklenen sonuç belirlenmelidir. Birleşme, evlilik veya başka bir duruma yönelik sonuca göre uygulama hazırlanmalıdır.
 2. Bağlama büyüsünde domuz gibi hayvanların ürünlerinden yararlanılır. Ayrıca karadul örümceği, kurt, akbaba gibi hayvanların bazı kısımları büyü karışımında yer alabilir.
 3. Bu karışımlar ve yazılar ritüeller ve doğru tılsımlarla birlikte yapıldığında işe yarayacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

kara büyü nasıl yapılır

Bağlama büyüsü bozulması yapılması kadar zordur. Bunun da kendisine özgü usulleri bulunur. Öncelikle kişinin büyü etkisi altında olduğu kesinlik kazanmalıdır. Daha sonra büyünün ne şekilde, hangi materyaller aracılığıyla yapıldığı anlaşılırsa, bağlama büyüsünü bozmak kolaylaşır.

Bağlama büyüsünde yazılan yazılar, muska, düğümlenmiş ip gibi maddeler tespit edildiğinde öncelikle bu eşyaların uzaklaştırılması gerekir. Eğer bu eşyalar bir şekilde bulunmuşsa büyünün bozulması biraz daha kolaylaşır. Bulunabilecekleri yerler genelde kıyafet , yatak veya yastık içleri, mobilya altları, kapı eşikleri olabilir. Bu yerler kontrol edilip temizlendikten sonra gerekli işlemler uygulanarak yapılan bağlama büyüsü bozulabilir.

Bağlama büyüsü bozulduktan sonra istenirse büyüye karşı korunmak için de büyü yapılabilir. Bu büyü ise şu sebeplerden uygulanabilir; hane huzurunun artması, nazardan korunma, maddi refaha kavuşmak,tartışma ve kavgaların sonlanması. Görüldüğü gibi burada büyünün amacı önemlidir. Güzel bir niyet ile yapılıyorsa o kişi için olumlu getirileri olmaktadır. Bağlama büyüsünü bozmak için okunacak dualar bulunur. Bu dualar sırasıyla Abese Suresi, Ayet el Kürsi ve Necm Suresidir.

Bu dualar sıralı ve bağlama büyüsünün etkisi geçene kadar okunmalıdır. Üç gün boyunca okunması faydalı olacaktır.

Bağlama Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

garantili süryani büyüsü

Bağlama büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır konusu merak listelerinin başında yer alır. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki büyünün fiziksel bir belirtisi yoktur. Ancak yaptıran kişinin ve uygulamayı yapan kişinin bildiği bir şeydir. Fakat tamamen de anlaşılmaz değildir. Bağlama büyüsü yapılan kişilerde unutkanlık, dalgınlık başlar. Kaygı ve endişelerde artış görülür. Uyku düzeni değişir, terleme, kabus, sıçrayarak uyanma artar.

Bağlama büyüsü etkisinde olan kişi öncelikle eşine veya partnerine  olan uzaklaşma eylemini sonlandırır. Aşk ve buna bağlı duygusal istekler artmaya başlar. Bu amaçla yapılan bağlama büyüsünün etkisinin de olumlu olması gerekir. Bununla birlikte büyüye dair eşya, yazı, düğümlü ipler gibi malzemeler bulunursa bağlama büyüsünün varlığı kesinlik kazanmış olur. Bu sebepten büyünün kötü amaçlar için yapıldığı düşünülüyorsa mutlaka konuyu bilen birisinden yardım alınmalıdır.

Büyünün her türlüsü belirli ritüeller ile yapılır veya bozulur. Doğru bilgi sahibi olmayan kişiler ile temas kurulması halinde, büyünün etkisiz hale getirilmesi gerçekleşmez. Bağlama büyüsünün herkes tarafından yapılamayacağını bilmemiz, dikkat etmemiz gerekir. Sonuç itibariyle aşk için yapılan bağlama büyüsü, kötü fikirlerle yapıldığında insanlar için kötü sonuçlar doğurabilir.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

ermeni büyücüler

Uygulanan her büyünün etki süresi değişir. Bağlama büyülerinin etki süresinde de bu değişiklikler gözlemlenir. Bağlama büyüsü kaç günde etki eder  sorusunun cevabı da kişilere ve yapılan uygulamaya göre farklılık gösterebilir. Beklenen etki süresi 7 ile 40 gün arasındadır. Ancak kişilerin birbirleriyle uyumları, yıldızlarının uyuşması, sadakat faktörü, inançları büyünün etki süresini değiştirebilir.

Ancak bazı durumlarda bağlama büyüsü hızlı bir şekilde etki eder. Kişilerin hal ve hareket değişimleri gözlemlenerek büyünün etkisi de yaptıran kişi tarafından izlenebilir. Bazı kişiler büyüye karşı daha korumalı sayılır. Özellikle dua kalkanı ile korunan bir kişiye büyü yapılmak isteniyorsa, aldığı dualar ile korunuyor olabilir.  Ancak bu bağlama büyüsünün etki etmeyeceği anlamına gelmemektedir. Belki biraz daha geç olabilir.

Bu gibi durumlarda bağlama büyüsünü yapan kişinin kadim geleneklere bağlı olarak gerçekleştirdiği uygulama mutlaka istenen sonuca ulaşır. Elbette burada önemli etkenlerden birisi büyüyü yaptıran kişinin, büyüye ve faydalı olacağına kesinlikle inanmasıdır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

bağlama büyüsü yazısı

İnsanların birisinin aşkı karşısında çaresiz kaldığını düşündüğünde bağlama büyüsüne başvurabilir. Büyü tarihine baktığımızda karşımıza çıkanlar hayretler uyandırır. Bilinen tüm medeniyetlerde büyü kutsal ve bilge kişilerin yapabileceği bir işlem olarak görülüyordu. Düşünülen veya arzu edilen her şey için bağlama büyüsü yapılabilir. Bunun için kadim geleneklerin takibi, büyü dünyasının sırları mutlaka çok iyi bilinmeli ve bu şekilde kullanılmalıdır. Büyüler kendi içinde de çeşitlere ayrılır. Bağlama büyüsü çeşitleri de bulunmaktadır.

Bağlama büyüsü yaptıracak kişinin amacına göre şekillenir. Belirlenen neyse çeşitlilik vardır. Bazı ana başlıklar şu şekilde sıralanabilir.

 • Aldatan eşi bağlamak için yapılan bağlama büyüsü; özellikle evden ayrılan eşlerin geri dönmesi için uygulanır. Çiftler arasında sevgi ve aşk bağının kuvvetlenmesi adına yapılır. Evi terk eden eş mutlaka geri döner. Etkisi çok kuvvetlidir.
 • Eşler arasında oluşan soğukluğun giderilmesi için yapılan bağlama büyüsü; bu rada partnerlerin birbirine karşı oluşan sevgisizlik ve memnuniyetsizlik ortadan kalkması amaç edinilir.
 • Karşı cinse olan cinsel isteğin kesilmesi için yapılan bağlama büyüsü; aldatma eylemine karşı diğer cinse duyulan ilginin kesilmesi ve sadece eş veya partnere ilginin yönelmesi amaç edilir.
 • Sevgiliyi kendine bağlamak için yapılan bağlama büyüsü; özellikle platonik sayılabilecek ilişkilerin evliliğe dönüşmesi amacıyla yapılır.
 • Dil bağlama büyüsü ; bu ritüel ile dışarıdan gelen olumsuz etkiler ve sözlerin ilişkiye zarar vermesinin önüne geçilir. Karşı tarafın özellikle dili ve ağzı bağlanmış olur.
 • Çocukların evlerine ve ailelerine sadık kalmasına yönelik yapılan bağlama büyüsü; küçük veya büyük evin çocuklarının aile yaşantısını kuvvetlendirmek ve dış ilişkilere karşı korunması amaçlanır.
 • Aile birliğinin dağılmaması için yapılan bağlama büyüsü; boşanma yolunda olan evliliklerin toparlanması ve eşlerin tekrar birbirlerini sevmesi amacıyla yapılmaktadır.

TIKLA -> Aşk Büyüsü

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

bağlama büyüsü nedir

Büyüler söz konusu olduğunda, insan dışında varlıklar da kendisini gösterir. Her çeşit büyüyü yapabilmek için gerekli bazı özellikleri taşımak gerekiyor. Doğuştan bazı yetenekleri olan, bilgi ve inanç düzeyinde kıdem almış olan kimseler bu işlemlerde başarılı sonuçlar alabilir. Vefk, havas ilmi, hüddam ritüellerini bilen kişiler bağlama büyüsü başta olmak üzere her çeşit büyü işlemini gerçekleştirebilir. Görüldüğü üzere bu ilme herkes vakıf olamaz. Nesillerden aktarılan bilgilerin kullanılabilmesi ve bunun yararlı hale dönüştürülmesi oldukça önemlidir.

Değişik kanallardan büyü yapılmasına ilişkin bilgi edinip tek başına bağlama büyüsü yapmaya çalışmak son derece zarar verici olabilir. Büyünün gizemli sırlarının taşıyıcısı olmak bu konuda başarılı olmayı sağlar. Kadim zamanlardan başlayarak gizli tutulan ve sadece hak eden kişilere öğretilen sırlar bulunur. Bu sırra erebilen kişiler gerçek bir kontrol ile büyüleri sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilir. Bu yüzden büyü yaptırmak için başvurulacak kişi önemlidir. Zira bu konu da son zamanlarda suistimal edilip, insanları zarara uğratmaya yönelik kullanılmaktadır.

Büyü yapabildiğini söyleyen herkes aslında bunu yapamayabilir. Bunu söyleyen herkes büyü yapabilir demek değildir. Bu yüzden olumsuz bir sonuç almamak için , işlem yapılacak kişinin seçilmesine dikkat edilmelidir.Bağlama büyüsünü yapacak olan hocanın veya medyumun bu bilgi birikimine sahip olduğundan kesinlikle emin olursak, niyetimizle bağlantılı doğru sonuca ulaşırız.

TIKLA -> Papaz Büyüsü Nedir?

Bağlama Büyüsünü Kim Yapar?

papaz büyüsü yapan medyumlar

Bağlama büyüsünü yapabilecek kişilerin ilmi yeterlilikleri olduğuna inanılması gerekir. Bağlama büyüsü yapmak diğer büyülerden farklı değildir. Bağlama büyüsünü kim yapar sorusunun cevabı da burada gizlidir. Kişinin kendisine yapılan bir büyüden söz etmekteyiz. Yıldız name okuyup bunu değerlendirebilen, gelecek ile ilgili bilgileri paylaşma yeteneğine sahip olan kişiler;  havas ilmi gibi zor ve şifaya yönelik bir öğretiyi bilen ve uygulayan kişiler; ebced hesabı yapabilen kişiler; doğuştan gelen duru görebilme yeteneğine sahip kişiler bağlama büyüsü yapabilir.

Doğru ve bilgece yapılan işlemlerin doğru ve istenen sonuçlara götürdüğünü unutmamalıyız. Büyü yapabilmek o kadar kolay ve kulaktan dolma bilgilerle yapılacak bir uygulama değildir. Bu yüzden mutlaka bir uzman ile çalışılmalı ve evde asla tek başına denenmemelidir. Böyle bir deneme sonrasında oluşabilecek ruhsal sıkıntılar, asıl olmasını istediğiniz niyetten uzaklaşmaya yol açar. Kesinlikle bu yollar tercih edilmemelidir.

Mistik ve bilinmeyen bir dünyanın içeriğinde büyüler yer alır. Her türlü isteğin yerine getirilmesini sağlayabilecek güce sahip kişilerce yapılmaktadır. Aşk büyüsü dediğimiz bağlama büyüsü beyaz bir büyüdür. Amaçları kötülükten ve hırstan ziyade aşk ve mutluluk içerir. Tarihte bu büyünün etkileri çok görülmüştür. Hatta efsanevi şekilde doğan aşkların büyü yapan kişilerin maharetine bağlanmıştır. Üstün yetenekler ve bilgi ile donatılan kişiler büyü yapmaya ehliyetli kişilerdir demek doğru olacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsünün yapılış amaçlarının başında kişinin eşiyle ilgili uzaklaşma, ayrılma gibi sebepler gelir. Bağlama büyüsü etkisine giren kişinin davranışları öncekinin tersine döner. İlgisizlik kaybolur, sevgi ve muhabbet artarak mutluluk oluşmaya başlar. Fiziksel hiçbir bulgu oluşmaz. Yaşanan duygusal boşluklar aniden kesilir. Evli çiftlerin aile hayatı öncekinden mutlu hale gelir.  Küslüklerin ortadan kalkması, ayrılan çiftlerin bir araya gelmesi, yapılan büyü etkisinin doğruluğuna işarettir. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra evi terk eden varsa geriye döner, bereket ve kısmeti bağlanmış bir kimse var ise bu açılır, niyete ve amacın doğruluğu ile orantılı olarak değişim yaşanmaya başlar. Bu daha çok büyüyü yaptıran kişi tarafından bilinir.

Bağlama büyüsünün anlaşılması yine bir uzman tarafından da olabilir. Yani büyü yapılmasını istediğiniz kişi için bir uygulayıcıya başvurduğumuzda, zaten bağlama büyüsü etkisinde olduğunu söyleyebilir. Olumlu amaçlar için yapılan bağlanma büyüleri kendisini tekrar yaşanmaya başlayan mutluluk ile gösterir.

Ya da tam tersi bir düşünceyle yapılmış ise örneğin dilin bağlanması gibi bir amaç varsa ; kişinin konuşma yetisinin kaybolması ya da bozulması bağlama büyüsü yapıldığının anlaşılmasını sağlayabilir. Aslında amaçlanan her neyse, o düşüncenin neler olduğuna dair belirtiler gözlemleniyorsa yapılan bağlama büyüsü sonuca ulaşmış demektir.

TIKLA -> Kara Büyü Nedir?

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

Bağlama büyüsü yaptıranlar sevdiklerinin kendilerine karşı sevgi beslemesini amaç edinirler. Kara sevda dediğimiz yoğun bir aşk duygusu içine girebilmek ve karşılık alabilmek maksadı burada çok güçlüdür.

Büyü aksi bir sebep için de yapılmış olabilir. Kişisel  husumet taşıyan birileri tarafından da hayatınızdaki tüm düzenin bozulması için de yapılabilir. Burada niyetin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Genel anlamda iyi niyetin dışında yapılan bağlama büyüleri olumsuzluk taşıyan kara büyüler sınıfına girer. Bunu yaptıran kişilerin düşüncesi mutlu birliktelikleri bozmak ve kendilerine ilgi duyulmasını sağlamaktır.

Bizler burada aşkı kuvvetlendirmek ve bunun için neler yapabileceğimizi düşünmeliyiz. Aşk duygusunun gücü ile yapılan bağlama büyüleri insanların mutluluğuna hizmet eder. Kavuşmalar ve karşılıklı sevginin pekişmesini sağlamak bu işlemi yapan kişileri de olumlu etkilemektedir.

Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama büyüsü duasının etkili olabilmesi için dileğin veya niyetin bütün kuşkulardan arınmış haliyle sessiz ve odaklanmak gereklidir. Bağlama büyüsü duası eksiksiz bir şekilde doğru adımları atarak okunmadığı takdirde gerçekleşmez. Belirli kuralların uygulanması zorunludur. Gece geç saatlerde yapılması gereken bir ritüeldir.

Bağlama büyüsünün en etkili duası Ayetel Kürsi’dir. Yedi renk ip (sarı,beyaz,kırmızı,mavi,yeşil,gri,siyah) alınır. Her renk ipe 7 kere Ayet el Kürsi okunur, yedi düğüm atılır. Bu düğümlü ipler bir araya getirilerek bükülür. Sonra aşağıdaki sırayı takiben duası okunur;

 • Bismillahirrahmanirrahim Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm. (birinci düğüm bağlanır.)
 • Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm . (ikinci düğüm bağlanır.)
 • Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu indehü illa bi iznihi ya’lem. (üçüncü düğüm bağlanır.)
 • Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm La te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati ve me fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim. ( dördüncü düğüm bağlanır.)
 • Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm. ( beşinci düğüm bağlanır.)
 • Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm Late’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard menzellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehü vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma. (altıncı düğüm bağlanır.)
 • Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma ve hüvel aliyyül azim.( yedinci düğüm bağlanır .)

Bu ritüel en az 7 akşam tekrarlanmalıdır. Niyet aşık etmeye yönelikse bu dile getirilip okunmalıdır.

Bağlama Büyüleri Belirtileri

Bağlama büyüleri, diğer büyüler gibi kişiye doğrudan yapılır. Fiziksel bir belirti olmayabilir. Bağlama büyüleri belirtileri kendisini halsizlik, uykusuzluk şeklinde gösterebilir. Gece uykusu düzensizleşir. Rüyalar kabus şekline dönüşebilir. Kişi evhamlı bir ruh haline bürünebilir. Bir erkek veya bir kadın tarafından karşı cinsine uygulandığında düşünceler sadece o kişiye odaklanır. Körü körüne denebilecek bir bağlılık meydana gelir. Mantıkla izah edilemeyecek bir bağlanma hasıl olur.

Büyü etkisinde olan kişi doğru veya yanlışı düşünmeden diğer kişinin çevresinde olur. Eğer bitmeye yönelik bir evlilik hali varsa bu durum ortadan kalkar. Kişi eşine ve ailesine döner ve bir daha ayrılamaz. Karşılıksız bir aşk yaşayan kişi tarafından yapılmışsa, sonuç birbirlerinden ayrılmamacasına bağlanma söz konusu olur.

8 Günde Tutan Bağlama Büyüsü

Hızlı bir şekilde tutan ve sonuca ulaşılması istenen düşünceye bağlı olarak, doğru bir uygulama yapıldığı takdirde bağlama büyüsü hızlıca tutar. Kadim büyülerin yer aldığı tılsımlı kitaplar, ezoterik bilgiler ışığında yapılan büyüler ve kullanılan malzemeler etki süresini ve kuvvetini arttırır.

Büyü yapmak geçmişten aktarılan bilgilere dayalıdır. Herkes yapamaz bunu. Manevi çalışmaları ve ruhani varlıklarla kurulan ilişkiler sayesinde aşk büyüleri 8 gün içinde veya daha kısa sürede etki etmeye başlar. 8 Günde tutan bağlama büyüsü ilmi ve manevi olgunlaşmayı tamamlayan kişilerce yapılabilir.

Havas ilmini kullanan, kadim kaynakları doğru değerlendirebilen bir uygulayıcı ile yapılan bağlama büyüleri yıldırım aşkı dediğimiz şekilde kendini gösterebilir. Manevi yönden etkilenen kişiler bu büyü ile karşı tarafa aşırı bir aşk ve sevgi duyacak ve bundan vazgeçemeyecek hale gelecektir. Olumlu duygular ile yapılan bir bağlama büyüsü ise bu her iki tarafı da memnun edecektir.

Bağlama büyülerinin hızlı bir şekilde tutma nedeni, olumlu düşünceler ile yapılıyor olmasına da bağlıdır. Platonik aşk yaşayan kişilerin yaptırdığı aşk büyüleri bir gün içinde yaşanmaya başlayabilir. Büyü etkisinin uzama sebeplerinden birisi, karşı tarafa daha önce bu büyünün uygulanmış olması gösterilebilir. Bu tespit yapılırsa öncelikle bu büyünün etkisin kaldırılması gerekir.

Hazırlanan tılsımlar sonucunda çok hızlı bir şekilde aşk büyüleri gerçekleşir. Sekizinci güne gelindiğinde artık aşk kaçınılmaz hale gelecektir. Tabi biz burada çoğunlukla aşk üzerinden konuştuk. Burada asıl olan kişinin niyeti ve duasıdır. Başka bir istek doğrultusunda yapılan bir büyüsünün etkisi de bu kadar hızlı ve etkili olabilir.

Gerekli donanıma sahip uygulayıcılarla bir araya gelebilmek, istenilen düşüncenin doğru şekilde hayata geçirilmesine sebep olur. Ancak unutulmaması gereken bir kural vardır. Kadim büyü kitaplarında yer alan uyarılar gözetilerek bu işlemler yapılmalıdır. Bu uyarılar hem büyüyü uygulayan, hem yapan hem de yaptıran için koruyucu niteliktedir.

Bağlama Büyüsünün Etkileri

Bağlama büyüsü yaptıran herkesin merak ettiği bir diğer konu bağlama büyüsünün etkilerinin neler olduğu yönündedir.

Bağlama büyüsünün etkileri ve sonuçları her kişi de iradesine bağlı olmaksızın farklılık gösterebilmektedir ancak sık karşılaşılan bir kaç maddeyi sizlerle paylaşacağız.

Bağlama büyüsünün etkileri şunlardır:

 • Bağlama büyüsü yapılan ve etkisi altında kalan kişiler, bilinç altında inanılmaz bir sevgi ve ilgi beslemeye başlarlar. Bundan ötürü kişinin ilgili ve alaka seviyesinde gözle görülür seviye de absürt artışlar gözlemlenir.
 • Bağlama büyüsü etkisinde olan kişi hayatta en çok büyüyü yaptıran kişiyi önemsemeye başlayacaktır. Ailesi ve hatta kendisini bile daha az önemseyecektir. Büyü etkisi altında olan kişinin gözü başka hiçbir şeyi görmeyecektir. Bir çok büyüye kapılan kişi yemeden içmeden kesilip, büyüyü yaptıran kişiyi düşünmekten baygınlıklar geçirdiğine de şahit olunmuştur.
 • Hayatını büyüyü yaptıran kişiyle birlikte olmaya adayacaktır. Umarsız bir aşk ile bağlanacaktır.
 • Rüyalarında büyüyü yaptıran kişiyi görmedikleri bir saniye bile olmayacaktır.
 • Kendilerini büyüyü yaptıran kişi dışında başka hiç bir işe veremeyeceklerdir.
 • Bağlama büyüsü tesiri altında olan kişi ne olursa olsun büyüyü yaptıran kişi ile birlikte olmak için elinden geleni yapacaktır. Büyüyü yaptıran kişi ne yaparsa yapsın ondan vazgeçemeyecektir.
 • Büyünün tesiri altında olan kişi her kim büyüyü yaptıran kişi ile arasına girmeye kalkarsa onu hayatından çıkaracak hatta tabiri caizse o kişiyi hayatından silecektir.

Yukarıda yazan etkiler dışında bağlama büyüsünün yapılma amacına göre değişiklik gösteren bazı etkilerde vardır.

Bağlama büyüsü bekar iki kişinin bir araya gelmesi adına yapılan bir büyü ise bu işlemin olmasına engel hiç bir durum yoktur.

Hatta bu durumda araya girmeye engel olmaya çalışan üçüncü kişilerin başarısız oldukları gözlemlenecektir. Bağlama işlemi ile bağlanan çiftler hiç bir koşulda ayrılamazlar.

Ağız Bağlama İşlemi

Bağlama işlemi aynı zamanda aile içerisinde fitne sokan kişilerin ağzı bağlanması içinde yapılabilir. Bu şekilde yapılan işlemler neticesinde aile içerisinde huzursuzluk yaratan veya aile fertlerinin birinin aklını dolduran kişinin çenesinin kapatıldığı ve hatta kişinin bu aile fertleri hakkında laf arasında bile olsa konuşamadığı gözlemlenmiştir.

Uçkur Bağlama İşlemi

Bu bağlama işlemi genelde evli olan çiftler arasında erkeğin çapkın biri olması sebebiyle eşi tarafından aldatılmayı önlemek için yapılan bir işlemdir.

Uçkur bağlama işlemi bir fizyolojik büyüdür. Bu işlemin diğer işlemlerden farkı beyne veya kalbe değil, aldatan kişinin hormonlarına yapılmasıdır.

Kişi hala zihnen aldatmaya eğilimli olsa da bunun fiziksel olarak gerçekleştirmesi mümkün değildir. Çünkü eşi dışında farklı biri ile ilişkiye girmeye çalıştığında hormonları buna izin vermeyecek ve iktidarsızlık yaşayacaktırlar.

Bu durumu yaşayan erkekler genelde özgüven problemleri yaşayıp çapkınlıklarından kısa sürede vazgeçecektirler ve erkeklik ihtiyaçlarını sadece eşleriyle giderebilecektirler.

Bu gibi durumların neticesinde aile içi sadakatın daha fazla arttığı gözlemlenmiştir.

Kadınlara Yapılan Uçkur Bağlama İşlemi

Bu işlem aynı erkeklere yapılan uçkur bağlama işleminde olduğu gibi çapkın eşlere önlem amacıyla yapılmaktadır. Bu işlemde aynı erkeklerde olduğu gibi fizyolojik bir büyü olup beyne veya kalbe değil yine hormonları etkilemektedir.

Kadınlara yapılan uçkur bağlama işleminde kadınlarda fiziksel bir iktidar problemi yaşanmadığı için ruhsal iktidarsızlık yaşanmaktadır.

Buna ek olarak büyüyü yaptıran eş dışında birlikte olmak istenen erkeklerde ilişki öncesinde rahim ağzından çürümüş mantar ve yumurta gibi kötü kokular yayılmaktadır.

Buna ek olarak kadın veya erkek ilişkiye girmek isterse, rahim içi kuruluk oluşacak ve kadın ters ilişkide ki gibi korkunç bir acı ile karşılaşacaktır. Bunun neticesinde kadının bir başka erkek ile birlikte olması imkansız hale gelecektir.

Kısmet Bağlama Büyüsü

Bu büyü diğer büyülerden farklı olarak kara büyü sınıfına girmektedir. Bunun sebebi yapılan kişinin kısmeti, bahtı ve şansı kapatılarak hayatında olumsuz sonuçların elde edilmesini sağlanmak istenmesidir.

Bu büyü intikam büyüleri sınıfındadır. Genelde bu büyüyü sadece çiftler değil herkes tercih edebilmektedir.

Kısmet bağlama büyüsü neticesinde, büyü bozulana kadar kişinin hayatı olumsuz etkilenmektedir. Ekonomik olarak yani iş ilişkilerinde, ticaret ilişkilerinde, iş ortamında insanlar büyüyü yaptıran kişiye karşı anlamsız bir olumsuzluk duyacaktırlar.

Bunun neticesinde kişinin mevcut işinden kovulması, ticari ilişkilerinin bozulması hatta yeni iş başvurularında olumsuz sonuçlar elde edileceği ön görülmektedir.

İş dışında gelecekteki aşk ve ilişkilerinde sürekli olarak insanlar büyü tesiri altında kişiye olumsuz bakacaktır ve hatta gelecekteki ilişkileri bile olumsuz sonuçlanacaktır.

Ayrıca bu büyü dost ve aile ilişkilerini de olumsuz etkilemektedir. Bu sebeple büyü etkisi altında kalan kişinin bulunduğu ortamlarda huzursuzluklar çıkacaktır ve kısa sürede istenmeyen kişi olarak anılacaktır.

Güvenilir Hocalar Kimler?

Yazılarımıza yorum yapmayı unutmayın. Sorularınızı yorumlara yazarsanız uzman medyumlar sizlerin sorularınızı cevaplayacaktır. Yazılarımızı sosyal medyada paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Yorum

 1. Valla uzun uzun anlatmışsınız birde video eklemişsiniz Allah sizden razı olsun. Bağlama büyüsü hakkında aklımızda kalacak en ufak düşünceye yer vermemişsiniz. Medyum Nahit bey ile çalışmadan önce gelip okumuştum bu yazıyı.Nahit bey başarıyla işlemimi sonuçlandırdı ancak anlattıklarını da anlayabilmek lazım. Bağlama büyüsünün etkilerine kadar teker teker yazmışsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

wp-puzzle.com logo

Başa dön tuşu
× Medyum Hocaya Yazın