fbpx
Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü, medeniyetlerin başladığı zamanlardan beri uygulanan bir yöntemdir. Aşk büyüsü gerçek anlamıyla seven bir kişinin kendisini, sevdiği kişiye âşık etmesi için yapılır. Aşk dediğimiz duygu karşılıklı yaşanmaya başlanmışsa çok kıymetli ve çok özeldir. Ancak bazen öyle bir anda aşk kapıyı çalar ki, âşık olduğumuz kişinin bundan haberi dahi olmaz. Böyle bir durumda kendi ruhsal enerjimizi, doğru bir şekilde karşı tarafa aktarabilmek adına yapılan aşk büyüsü, tehlike içermeyen bir girişimdir.

Aşk büyüsü bu konuda etkili, insanların yararlanabildiği güçlü bir araçtır. Aşk büyüsünün başarılı olabilmesi için uzman kişinin yeterliliğinden emin olunmalıdır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

en ağır aşk büyüsü

Bir kadın ve bir erkek ilişkisinde önemli olan bazı duygular bulunur. Koruma ve korunma, Samimi olmak, şükran duymak. İlişkilerin yürümesindeki en önemli konulardır bunlar. Eksiklikleri baş gösterdiğinde arada bulunan aşk ve sevgi zedelenmeye başlar.

Aşk büyüsü genelde yemek veya içmek ile yapılır. Sevdiğiniz kişinin duygularının artık yok olmaya başladığını hissediyorsanız, ilişkinizi tekrar güzelleştirebilmek için büyü yapabilirsiniz. Aşk büyüsü kendi başına denenebilir fakat bir etkisi görülmez. İlim ve yeteneği birleştiren özel insanların hazırladığı büyü ile birkaç hafta içinde gerçek sonuçlar elde edilir. Büyü yapılırken kişisel eşyalara gereksinim duyulur. Gerekli ritüeller ile devam eden seronomi ile büyü yapılır.

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Aşk büyüsü, ortak bir beraberlik geçirdiği, bağı olan kişilere yapılır. Evli veya ayrılmış eşlere, sevgililere, ayrılık düşünen nişanlılara, gönül bağı kurmuş çiftlere yapılır. Sevdikleri halde birlikte olamayan çiftler, aralarında soğukluk ve mesafe bulunan insanlar da aşk büyüsü yaptırabilir. Doğru bir şekilde uygulandığında, tüm soğukluk ve mesafeler yok olur ve kişiler mutlu hallerine geri döner. Ayrıca birlikte olduğu halde sıkıntıya düşerek ayrılan insanlar için de geri dönüşü sağlamak amacıyla da aşk büyüsü yapılabilir. Karşıdaki kişiyi etkilemek, sempatik görünmek, aşkına karşılık alabilmek, bozulan bir ilişkiyi düzeltmek için yapılan aşk büyüsü etkili sonuçlar verebilir.

Aşk Büyüsü Fiyatları

resme bakarak büyü yapılır mı

İnsanları bir araya getirebilmek çok özel bir durumdur. İki insan arasında sevgi bağı kurarak mutluluklarına vesile olmak, aşkın büyüsünü içlerine çekmelerine yardımcı olabilmek çok büyük bir mutluluktur. Aşk büyüsü fiyatları yapılan büyünün tesiri ve çeşidine göre farklılık gösterir. Çok özel bir bilgi ve yetenek gerektiren aşk büyüsü, yapıldıktan sonra insanların değişimleri fark edilir. Doğru bilgi ve üstün yeteneğin birleştiği bu çalışmada mutlak olan insanların mutluluğudur.

Aşk Büyüsü Bozma

Aşk için yapılan büyü kadar, aşk büyüsünü bozmak da mümkündür. Büyü kullanarak bağlanan kişilerin ayrılması için yapılır. Fakat büyüyü bozmak çok kolay değildir. büyü iki taraflı yapılabilen bir büyü çeşididir. İyi niyetle yapılabildiği gibi, kötü niyet düşüncesiyle de yapılabilir. Farklı uygulamalar ile yapılan büyü tersine dönüştürülebilir. Bazen insanın istememesine rağmen yaptırılan aşk büyüleri de bulunur. Bu durum anlaşıldığında yine uzman bir medyumdan yardım almak en doğru harekettir. Anlamı dışında yapılan büyüyü bozmak için okunan dualar bulunur.

İstek dışında yapılan aşk büyüsü kişinin manevi duygularına zarar verebilir. Bu yüzden kötü aşk büyülerini bozmak için surelerden, Esma-ül Hüsna’dan yardım alınır. Bu dualar; Felak Suresi, Nas Suresi, Rahman Suresi, Tarık Suresidir. Kuralına uygun şekilde okunup ibadeti yapıldığında büyü bozulur.

Aşk Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

büyü yapılan kişilerin hisleri

Aşk büyüsünün yapıldığını anlayabilmenin en önemli yolu gözlemdir. Özellikle görülen bazı işaretler mevcuttur. büyü yapılan kişide meydana gelen değişimleri şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Büyü yapılan kişi sürekli uyumak isteyebilir,
 • Maddi ve manevi olarak tüm imkânlar seferber edilir, hediyeler, jestler artar
 • Büyü tesirindeki kişi sürekli diğer kişiyi düşünür,
 • Aşırı bir sevgi gösterilerinde bulunup dikkat çeker,
 • Daima özür dileyen taraf olmaya başlar
 • Sevdiğinin yanından ayrılmak istemez ve ayrıldığında derin üzüntü hali gözlenir.
 • Gelecek hakkında planlar yapılır,
 • Rüyalarda görme fazlalaşır. Uyurken ve uyanıkken sürekli sevdiği kişi düşünülür.

Aşk Büyüsü Belirtileri

Aşk büyüsünün yapıldığı hissi çok kuvvetlidir. Özellikle daha önce hissedilmeyen duygular yaşanıyorsa,  büyü belirtileri görünüyor olabilir. Tesirli bir aşk duası yapılan kişi de sevdiği ile birlikte olmadığında üzüntü, depresyon, mutsuzluk gözlemlenebilir. Mutlak suretle o kişi ile birlikte olmak için dayanılmaz arzu duyar. Vakit geçirebileceği her an kıymetlidir ve uzun bir süre olmasını bekler. Kişiler arasında oluşan tartışma ve kavgalar sona erer. Büyü yapılan kişi de oluşan iç sıkıntısı, birlikte olduğu kişinin yanında dağılır. Aşk büyüsü yaptıran bir kişi karşısındakini çok fazla seviyordur ve bu eğer ayrılıkla sonuçlanmışsa barışılır. Tüm bu gözlemler aşk büyüsünün doğru yapıldığını işaret edebilir.

Büyü yapılan kişi artık dalgındır, eşyaları koyduğu yeri unutabilir, kaybedebilir; kafa karışıklığı, cümleleri tamamlayamama görülür. Aşk hissedilen kişinin adı sürekli tekrarlanır ve bilinçdışı o kişiyi özler.

Sebepsiz yere sinirli davranışlar gözlemlenebilir, ani ürpermeler, üşümeler aşk büyüsünün belirtileri arasında yer alır. Gece uykuları düzensizleşir, ani sıçramalar, kalpte sıkışma, ağırlık hissi yaşanır. Dünya bir sis perdesi şeklinde algılanabilir.  Psikolojik değişimler yaşamaya başlayan kişi sürekli izleniyor hissine kapılabilir, bunları sadece âşık olduğu kişinin yanında yaşamaz. Daha öncesinde aşk duygusu hissedilmeyen birisiyse, yoğun bir sevgi, bağlılık duygusu başlar.

Aşk Büyüsü Yapılan Kişilerin Hisleri

aşk büyüsü ne kadar zamanda tutar

Aşk büyüsü yapıldığı zaman, yapılan kişiye hissettirdikleri; yoğun duygusal gezinmelerdir. Sevgi ve aşkın sonsuz gücünü içinde yaşayabilmek çok güzel bir duygudur. Ancak aşk büyüsü genel kurallara bağlı yapılmalıdır. Büyü belli bir ilim dünyasını yaşayabilen, doğuştan yeteneği olan kişilerin kullandığı bir yöntemdir. Kimseye zarar vermeyeceği konusunda güvenilir olmak gerekir. Yanlış atılacak adımlar ile yapılmak istenenler gerçekleşmeyebilir. Bu yüzden kesinlikle güvenilir ve doğru uzmandan yardım almaya dikkat edilmelidir.

Büyü altında olan kişinin manevi dünyası, artık sevdiği insanla bütünleşir. Kötü niyetle yapılan bir büyü var ise kişi huzursuz, depresif, mutsuz hatta zarar vermeye yönelik planları olacaktır. Hayattan aldığı zevk kaybolur, depresyona girebilir. Bu boyutların yaşanmaması için uygulamayı yapacak kişinin niyeti, arzusu çok önemlidir.

En Ağır Aşk Büyüsü

Büyü, insanın doğaüstü yeteneklerini fark etmesiyle başlayan bir süreçtir. Aşk dünyanın en derin duygusudur. Birçok insan gerçek aşk duygusunu yaşamadan bir ömür geçirebilir.  İki kişinin birbirini sevmesi ve hayatlarını bir araya getirebilmesi için kullanılır. Ancak bazen öyle güçlü aşk büyüsü yapılır ki, büyü yapılan kişi kendisi gelerek aşkını itiraf edecektir. Genellikle en ağır aşk büyüsü, papaz büyüsüdür. Çok kadim zamanlardan beri bilinir ve uygulanır. Aşk ve âşık olmanın getirdiği enerji ile karşı tarafın tüm sevgisini kendi üzerinde toplayabilmek adına yapılmaktadır.  En ağır aşk büyüsü yapılan kişi için ölüme kadar süren bir bağlılık söz konusudur. Ağır bir nefret, ayrılık, sevmeme gibi bir durumun ortadan kalkmasına sebep olup, bu hisleri duyan kişi artık büyü ile karşısındakine bağlanır. Özellikle ağır bir büyü olan Papaz büyüsü gerçekleşmiş ise, etkisi başladığı andan itibaren kişi için her şey başkalaşır.

Büyü yaptırılan kişi artık her şeyi bir tek sevdiği yönünden görecek, ele alacak bir hale gelir. Daha önce sevmediği kişilere karşı hoşgörü ve samimiyet hissedecek, düşünceleri olumlu şekilde değişecektir.

Ancak bu büyüler bazen çok ağır etkiler gösterebilir ve hastalanma ya da kâbuslar görülmeye başlanabilir. Bu sebepten büyüyü yapacak kişinin tüm bilgisini kullanabilmesi gerekir.

Aşk Duası

Aşk duası geleceği görebilen medyumlar, büyücüler, özel yetenekleri olan kişiler  uygulamasını yapabilir. Bir erkek ve bir kadın birbirine âşık olmak için aşk duası okuyabilir. Birisi tarafından sevilmek, korunmak insani ihtiyaçlarımızın başında gelmektedir. Bunun için yapılan aşk büyüsünün duaları bulunmaktadır. Herhangi bir zamanı olmamakla birlikte günde bir kez ve hafta boyunca okumaya gayret edilmelidir. Âşık olmasını istediğiniz kişi için okunacak bu dua ile aşkı yaşayabilirsiniz.

Salât-ı Tefriciye – Salât-ı Nariye

“Allâhümme salli salâten kâmilaten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ukadü, ve tenfericü bihil’kürabü, vetükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ke’imi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâlûmin lek.”

Bu dua 4444 defa okunursa kişinin kalbinde oluşan tüm istek ve muradın olacağına inanılır.

Aşk Büyüsü Süresi

Aşk büyüsü ne kadar zamanda tutar sorusu akla geldiğinde, kullanılan yöntemlere göre iki hafta içinde etkili olmaya başlar. Aşk büyüleri, en çok yapılan ve yaptırılmak istenen büyüdür. Oldukça kuvvetli bir büyüdür. Kişinin kendisine yapıldığı için tesiri diğer büyüler gibi değildir.  Özellikle âşık bir insan, buna karşılık alamıyorsa ve elde etmeye dayalı arzu çok yoğunsa büyü yaptırmak yolu kullanılabiliyor. Sadece elde etmek için değil, bitmeye giden ilişkileri düzeltmek amacıyla da başvurulan bir yöntem olabiliyor.

İnsanların aşka duydukları ihtiyaç çok büyük. Hele sevdiği kişiyle geçirilecek bir ömür hayali daima önde gelir. Bazen aşk, olmayacak bir şekilde karşımıza çıkabilir. Yüzyıllar öncesinden gelen metafizik, büyü, sihir gelenekleri doğru bir şekilde kullanıldığında bu isteğe kavuşmak mümkün. Aşk büyüsü, güçlü ve güzel duyguların oluşmasını sağlayabilir.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü 

Aşk büyüsü kişisel bir eşya, bir kıyafet parçası veya resim üzerinden yapılabilir. Resim direkt olarak kişinin kendisini yansıtır. Bu yüzden sanki karşısında bulunur gibi okunan dua ve tılsımlar daha hızlı etki eder. Aşk ve bağlanmaya yönelik, resim kullanılarak yapılan büyü ritüelleri daha hızlı ve etkili sonuçlar verebilir. Doğru ritüeller ile büyünün etkisi ve tutması sağlanır. Bu niyetle yapılan uygulamayla kişi sevdiği insan ile hayatını birleştirerek mutlu bir hayat sürebilir.

Resim kullanılarak uygulanan aşk büyüsünde yer alan püf nokta ise, resimdeki kişinin kalp hizasına gerçekleştirilen dua ve tılsımlar ile aşkın; baş kısmına uygulanacak büyü ile de düşüncelerin değişmesinin sağlanabilmesidir.

Bazen sembolik bir çizim de resim işlevi görebilir. Resimle birlikte sessiz bir odaya çekilerek, yüzünüzü doğu yönüne çevirmeli ve ayakta gözler kapalıyken tılsımlı sözcükleri okumalısınız. Bu ifadeleri yedi kere tekrar ettikten sonra büyünün amacı ve niyeti düşünülmelidir. Burada karşı tarafı nasıl etkilemek istediğiniz çok önemlidir.

Gerekli ritüeller tamamlandıktan sonra resim iç kısımda kalacak şekilde katlanır ve görünmeyen bir yerde muhafaza edilir. Bu yapılan büyünün kalıcılığını sağlayacak ve yapan kişi istediği sürece devam edecektir.

Sevdiğiniz kişinin duygularınıza karşılık vermemesi, sizden bir anda vazgeçmesi veya başkasına ilgi göstermesi gibi durumlarda insanlar çaresiz olarak aşk büyülerine yönelirler. Böylelikle sevdiklerine kavuşacaklarını düşünürler. Büyüler de kendi arlarında ak büyü ve kara büyü olarak ayrılırlar. Aşk için yapılan büyüler ak büyü olarak adlandırılmaktadır. Kötü bir amaç için yapılmayan büyüler adından da anlaşılacağı gibi ak büyü olarak isimlendirilir. Tabi ki sizi sevmesini istediğiniz kişi size haram ise (evli gibi) bu durumda kesinlikle yapılması tavsiye edilmez. Aşk büyülerinin tutması için gerekli olan bir diğer kısım ise büyü yapılan kişinin eskiden de olsa size karşı hislerinin olmuş olmasıdır.

Evde Aşk Büyüsü

Büyülere olan talebin yoğunluğunu fırsat bilen sahte medyumlar çoğaldı. Bu konuda dikkat etmeniz gerek sahtecilere fırsat vermemeniz olacaktır. Bunu bilen kişiler evde kendilerinin yapabileceği büyüleri araştırmaktadır. Belirtmeliyiz ki bu yöntemde çok tehlikelidir. Yapacağınız yanlış bir işlem istemediğiniz kötü sonuçlara sebebiyet verebilir. Sorun yaşamak istemiyor iseniz mutlaka iyi bir araştırma yapmalısınız.

En Etkili Aşk Büyüleri

Eski zamanlardan bu güne gelen kadim kitaplar doğrultusunda ismi bilinen aşk büyüsü çeşitleri bulunmaktadır. Bunlara ait içerik bilgileri yalnız o kitaplarda bulunmaktadır.

Bunlar nelerdir?

 • Kırmızı mumla ile aşık etme büyüsü
 • 40 düğüm ile yapılan aşk büyüsü
 • Nohut ile aşık etme büyüsü
 • 41 Karabiber ile aşık etme büyüsü
 • Şeker ve tuzla yapılan aşk büyüsü
 • Adet kanı ile yapılan aşk büyüsü
 • Saç veya tırnak ile yapılan aşk büyüsü
 • Kıyafeti yakılarak yapılan aşk büyüsü

Doğru bilgilere ulaşmanız için eski kadim öğretilerden destek almalısınız.

Aşk Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Aşk büyülerini yaptıktan sonra hemen bir günde sonuç vermesi beklenilemez. Yapılış şekli, durumu gibi birçok faktör bulunan büyülerde etkisini ne zaman gösterdiği kesin bilgiler içermemektedir. Bazı büyü çeşitlerinde sonuç daha çabuk olurken bazıların da uzun sürebilmektedir. Eğer büyü yapılan kişinin üzerinde bir koruma var ise büyünün etkisiz olacağı söylenmektedir. Öncelikle üzerinde var olan etkilerin yok edilmesi gerekmektedir.

Güvenilir Hocalar Kimler?

Yazılarımıza yorum yapmayı unutmayın. Sorularınızı yorumlara yazarsanız uzman medyumlar sizlerin sorularınızı cevaplayacaktır. Yazılarımızı sosyal medyada paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Arkadaşlar eşim beni terk etti annesinin evinde kalmaya başladı bende aşk büyüsü yapacak hoca arıyorum. Bildiğiniz bir hoca var mı…

 2. Valla bulursanız buraya da yazın benim araştırdıklarım google hepsi dolandırıcı valla incik cincik ettim buldum kötü yorumlarını hepsinin

  1. Bende çok arıyorum Merve hanım, 7 defa dolandırıldım. Eşim eve 10 aydır gelmiyor. Annemde kalıyorum.

 3. Merhabalar arkadaşlar, 3 yıllık ilişkim bitti ve aşk büyüsü için bir hoca arıyorum. Gerçek bir hoca var mı tanıdığınız?

  1. Duygu hanım ben medyum ahmer ile çalıştım 2 ay önce kendisi oldukça ilgili ve nazik bir insan. 8 gün dedi aşk büyüsü için ve 8. günde işlem sonuç aldı. Size tavsiye ederim .0531 852 55 68

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

wp-puzzle.com logo

Başa dön tuşu